Gizlilik politikası – Vione Köpük Sabun, Kişisel Bakım, Bebek Şampuanı

Gizlilik politikası

Vione – Gizliliğe Genel Bakış
Kapsam

Bu bildirim, Vione hizmetleri ve web siteleri için (toplu olarak Vione’ in hizmetleri) geçerlidir. Topladığımız Kişisel Bilgiler ve diğer veriler;

*. Vione hizmetine kaydolduğunuzda veya başka bir şekilde bu tür bilgileri isteğinizle verdiğinizde kişisel bilgiler toplanır. Sizin için içeriği özelleştirmek dahil, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak amacıyla, sizden aldığımız kişisel bilgileri diğer Vione hizmetlerinden veya üçüncü taraflardan aldığımız bilgilerle birleştirebiliriz.

*. Vione online deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizin kalitesini artırmak için Vione hizmetlerini nasıl kullandığınız hakkında bilgi edinmek amacıyla çerezler kullanır.

*. Vione’ın sunucuları, web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya ürünlerimizden bazılarını kullandığınızda URL, IP adresi, tarayıcı türü ile dili ve isteğinizin tarihiyle saati dahil olmak üzere bu tür bilgileri otomatik olarak kaydeder.

Kullanımlar

*. Kişisel bilgileri, özelleştirilmiş içerik ve reklam gösteren hizmetler dahil olmak üzere, istediğiniz hizmetleri sağlamak için kullanabiliriz.

*. Kişisel bilgileri Vione teknolojilerini ve hizmetlerini kullanmak ve iyileştirmek için denetleme, araştırma ve analiz amacıyla da kullanabiliriz.

*. Kişisel bilgilerinizi işleme koymamız için bize yardımcı olması amacıyla üçüncü taraflardan yararlandığımızda, Gizlilik Politikamıza ve diğer gerekli gizlilik ve güvenlik önlemlerine uymalarını şart koşarız.

*. Ayrıca bu tür bilgileri yasal işlemler uyarınca, sahtekarlığı veya zarar görmeyi önleme ve ağımızla hizmetlerimizin güvenliğini sağlama amacıyla olduğu gibi bazı sınırlı durumlarda üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.

Seçenekleriniz

*. Kişisel bilgiler isterken size mümkün olduğunca makul seçenekler sunarız. Seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik bildirimlerinizde veya belirli hizmetler için SSS’ lerde bulabilirsiniz.

*. Bize kişisel bilgi vermeyi reddedebilirsiniz ve/veya tarayıcınızda çerez kullanılmasına izin vermeyebilirsiniz. Ancak, bunun sonucunda bazı özelliklerimiz ve hizmetlerimiz düzgün çalışmayabilir.

*. Kişisel bilgilerinize istediğiniz zaman erişebilmenizi sağlamak ve bilgilerde yanlışlık varsa düzeltmenize ve silebilmenize olanak tanımak için makul şartlarda ve iyi niyetle çaba gösteriyoruz.

Daha fazla bilgi

Gizliliğiniz ve Vione ile ilgili daha fazla sorunuz varsa, lütfen bize buradan ulaşın. Lütfen Vione’ in Gizlilik Politikası ile ilgili olmayan soruları yanıtlamayacağımızı unutmayın.

Vione Keçi Sütlü & Ballı Köpük Sabun 2 L, Vione Üzümlü Köpük Sabun 2 L, Vione Pembe Greyfurtlu Köpük Sabun 2 L, Vione Lavantalı Köpük Sabun 2 L

Vione El ve Yüz Lavantalı Köpük Sabun 735 ml, Vione El ve Yüz Güllü Köpük Sabun 735 ml, Vione El ve Yüz Yaseminli Köpük Sabun 735 ml